امکانات و تعهدات!

همه وبسایت های طراحی شده بصورت کامل و حرفه ای تحویل داده می شوند. بنابراین کلیه امکانات مورد نیاز در آن ها وجود داشته و قابل استفاده می باشد. در زیر لیستی از امکاناتی که در همه گروه ها بکار برده شده و قابل ارائه می باشند آورده شده است :

دامنه

ثبت یک دامنه .آی آر مجانی به انتخاب خود شما و اتصال آن به وبسایت از امکاناتی است که در کلیه وبسایت ها وجود دارد. کما اینکه می توانید دامنه قبلی خود را نیز به وبسایت متصل نمائید.
میزبانی وب

سرورهای اختصاصی و پرقدرت میزبانی های وب استودیوهفت میزبان بسیار خوبی هستند برای وبسایت هایی که از ما تحویل خواهید گرفت. تقریبا بدون محدودیت در فضا و پهنای باند.
طراحی واکنشگرا

همه وبسایت ها بصورت واکنشگرا طراحی شده تا برای دیده شدن بر روی دستگاه های مختلف با رزولویشن های متفاوت هیچ مشکلی نداشته باشند بخصوص صفحه های موبایل و تبلت.
بهینه سازی موتورهای جستجو

کلیه وبسایت ها با رعایت اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا سئو , طراحی و توسعه داده شده اند تا از این نظر نیز مشکلی برای نمایش در نتایج اول لیست موتورهای جستجو نداشته باشید.
ایمیل های اختصاصی

صاحبان وبسایت ها حتما دوست دارند تا آدرس ایمیل هایی بر روی دامنه خود داشته باشند که برای این منظور بر روی هر وبسایت تعداد ۵ ایمیل دلخواه به آدرس سایت داده خواهد شد.
امنیت

امنیت همه وبسایت ها توسط استودیوهفت بررسی و برقرار می باشد و این اطمینان داده می شود که اطلاعاتی که شما بر روی وبسایت قرار می دهید به هیچ عنوان قابل دسترسی توسط دیگران نباشد.
آمار تفصیلی

امکان مشاهده آمار کلی و تفصیلی از وبسایت بصورت اختصاصی از جمله آمار بازدیدکنندگان و آمار های فروش بمنظور آنالیز و بررسی بهتر بازار و مشتریان و تصمیم در ارائه راهکار مناسب.
آموزش

برای استفاده بهتر و کاراتر از همه امکانات پنل مدیریت وبسایت ها, پس از تحویل , همه بخش های آن به مشتریان آموزش داده خواهد شد تا در آینده مشکلی ناخواسته برای وبسایت بوجود نیاید.از همین جا شروع کن!